Plaża

Wczasy nad morzem -> Bobolin -> Domki letniskowe -> Weekend majowy -> Obiekty całoroczne -> Wczasy rodzinne -> O.W. SUNSET

O.W. Sunset - całoroczne domki letniskowe

 

 

Całoroczne domki letniskowe

    Bobolin to malownicza miejscowość turystyczna leżąca na trasie Darłowo - Dąbki. Zwana często "agroletniskiem" może się poszczycić specyficznym, bogatym w jod mikroklimatem, który bardzo dobrze wpływa na leczenie schorzeń górnych dróg oddechowych.

    Jej atutem jest również przepiękna, szeroka, a przede wszystkim czysta plaża oraz spokój i cisza niezakłócone obecnością przemysłowych aglomeracji. Bobolin to jedno z tych miejsc nad Bałtykiem, gdzie czyste powietrze, bliska obecność lasów sosnowych i duże nasłonecznienie regionu corocznie przyciąga wielu turystów. Ta turystyczna miejscowość, mimo niewielkiego obszaru, bogata jest w liczne atrakcje. Wspomniana już piaszczysta i szeroka plaża przyciąga turystów spragnionych morskich i słonecznych kąpieli.
    W Bobolinie można również pojeździć konno. Dzieci z radością będą mogły pobawić się z kucykami, a dorośli udać się na romantyczne przejażdżki o zachodzie słońca. Bobolin jest połączony z pobliskimi Dąbkami ścieżkami rowerowymi i spacerowymi, co ułatwia korzystanie z atrakcji pobliskiego uzdrowiska. Dla turystów dostępna jest przystań żeglarska, windsurfingowa oraz nowoczesne SPA, a pobliskie jezioro Bukowo to prawdziwy raj dla wędkarzy. Patrząc z drugiej strony malowniczego Bobolina, otwiera się przed turystami miła perspektywa spędzenia czasu w pobliskim Darłowie. Sięgające średniowiecza miasto zaprasza do poznania jego zabytków z Kościołem Mariackim i Zamkiem Książąt Pomorskich na czele.
    Po dniu pełnym wrażeń turyści wracają z przyjemnością do niewielkiej, cichej miejscowości Bobolin, gdzie mogą odpocząć, zrelaksować się i zebrać siły, by kolejny dzień spędzić nad pięknym polskim morzem.

OFERTY SPECJALNE

 

POLECAMY

FOTO - LATO 2014

FOTO - LATO 2013